Stoch najbolji i u Garmischu

01.01.2018 u 16:23

Poljski ski skakač, Kamil Stoch, slavio je na drugoj stanici Novogodišnje turneje u Garmisch Partenkirchenu.

Stoch najbolji i u Garmischu

Nakon što je bio najbolji i u Oberstdorfu prije dva dana, Stoch je i danas na drugoj stanici Novogodišnje turneje, tradicionalno prvog januara, ponovo bio najbolji.

On je imao najduži skok dana, od 139.5 metara, te mu je to sa prvim skokom od 135.5 metara, donijelo ukupno 283.4 boda, 7.6 više od drugoplasiranog Richarda Freitaga.

Treći je bio Andreas Fannemel, a onda slijede dalje Junshiro Kobayashi, sjajni Slovenac Tilen Bartol, Andreas Stjernen, Karl Geiger, Peter Prevc, Andre Johann Forfang, dok top 10 zatvara još jedan Nijemac, Stephan Leyhe.

Ovom pobjedom Kamil Stoch je u poretku Novogodišnje turneje povećao prednost na 11.8 bodova ispred Freitaga.

Naredna stanica je Innsbruck 4.januara.


Komentari (0)

Odgovor na:

NAPOMENA: Komentari na portalu odražavaju isključivo stavove njihovih autora, a nikako i stavove internet portala Sport1.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Sport1.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Odaberi tabelu:
Premijer Liga BiH
1. FK Željezničar 6 2 1 20
2. FK Sarajevo 5 3 1 18
3. HŠK Zrinjski 5 1 3 16
4. NK Široki Brijeg 3 5 1 14
5. FK Sloboda 4 2 3 14
6. FK Radnik 3 4 2 13
7. NK Čelik 3 3 3 12
8. FK Krupa 2 5 2 11
9. FK Mladost DK 2 3 4 9
10. FK Tuzla City 2 1 6 7
11. NK Gošk 1 3 5 6
12. Fk Zvijezda 09 0 4 5 4
Premijer Liga BiH
4. kolo
11.08
17:00
Tuzla City
Sloboda
0
1
11.08
17:30
Krupa
Mladost DK
2
2
11.08
19:00
Čelik
Zrinjski
1
0
12.08
17:30
Zvijezda 09
Željezničar
1
3
12.08
20:30
Sarajevo
Gošk
1
1
12.08
20:30
Široki Brijeg
Radnik
0
0
Premijer Liga BiH
5. kolo
15.08
17:00
Mladost DK
Široki Brijeg
0
1
15.08
17:30
Gošk
Tuzla City
3
2
15.08
17:30
Sloboda
Krupa
1
0
15.08
17:30
Radnik
Čelik
0
0
15.08
20:15
Željezničar
Sarajevo
2
2
29.08
20:30
Zrinjski
Zvijezda 09
5
2